"Konya'dan Dünya'ya"

resim

Cumhuriyet Halk Partisi eski il başkanı Avukat Barış Bektaş, 28. Dönem Konya Milletvekiliği için Adaylık müracaatını yaparak, Aday Adayı oldu.

Kökten ve aileden siyasetin içinde büyüyen konya'mızın öz evladı olan Bektaş Başkan uzun yıllardır CHP'de aktif siyesetin içerinde ve İl Başkanlığı görevini başarı ile yürtmekteydi.

Mebus adayı Av.Barış Bektaş ziyaretleri kapsamında Memleket-Tw isimli sosyal medya kanalımızında içinde bulunduğu Er Medya Ajans imtiyaz sahibi Hikmet Peker'le "Medya Meydanı" isimli canlı yayına konuk oldu.

Ankara ve İstanbul'dan da medya yorumcularının bulunduğu ortak canlı yayında, konuklardan ve izleyicilerden gelen tüm sorulara içtenlikle samimi cevaplar veren Av. Bektaş, "Nasip olurda 14 Mayıs'ta şehrimizi Mecliste temsil etme görevini üstlenirsem, tarımından sanayisine, ulaşımından eğitim ve sağlık gibi hemen her konuda insanımızın sıkıntılarını dile getirmekte ve çözüm üretme noktasında ziyaesiyle faydalı olacağıma inancım tamdır" dedi.


Bizler de Er Medya Ajans ailesi olarak, Barış Başkana bu zorlu ve çetin süreçte başarılar dileyerek bu nazik ziyareti için teşekkür ederiz

28.Dönem Konya Vekil A.Adayı..

BEKTAŞ BAŞKAN, MECLİS YOLUNDA.