"Konya'dan Dünya'ya"

resim

Er Medya Ajans firması sahibi ve Memleket-Tw isimli sosyal medya paylaşım kanalı imtiyaz sahibi, Gazeteci-Yazan Hikmet Peker deprem bölgesinde yaşanılanlara birebir tanık olmak ve çapınca faydalı olabilme niyetiyle bölgeye doğru yola çıkıyor.

9 Şubat 2023 Perşembe günü şafakla yola revan olacağını ifade eden Peker, "Gazeteci olarak bölgedeki vahim duruma canlı tanınklık etmenin yanısıra, ortağı bulunduğumuz Ateşbaz Yemek Fabrikası olarak da "Sıcak Yemek Sebili" teşkilatımız ile depremzede insanlarımızın gönlüne ve midesine dokunma ümidiyle yola çıkıyoruz" dedi.


"Konya'mızdan, farklı şehirlerden ve hatta yurt dışından dahi bazı duyarlı insanlarımızın destekleri ile emanetlerini tam anlamıyla yerine teslimi için gerekli duyarlılığımızı göstermek adına kendimize yakışanı yapmaya devam edeceğiz" diyen Peker, "İmkanların el verdiği ve desteklerin devam ettiği sürece bölge insanına hizmet etmekte kararlıyız" ifadesi ile sözlerini noktaladı. 


Gazeteci Peker, yol boyunca tanık olacağı kayda değer her olayı "Memleket-Tw" sosyal medya hesaplarından "Canlı Yayınlar" halinde paylaşacağının altını çizdi.

Mevlana Torunlarının saf ve sıcak aşını sebil ettik.

GAZETECİ PEKER, AFET BÖLGESİNE DOĞRU..